For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

İlan Detayı

  • Football Manager 2018 Steam Gift
Paylaş
Favoriye Ekle
Bildir

Açıklama

Fiyat : 119.00₺(Sabit)
Tür : Satılık
Tarih : 27/04/2018
Teslimat : ilanhesap Güvencesi
Konum : Balıkesir Merkez, Balıkesir, Türkiye

Sports Interactive tarafından uzun yıllardır bizlere teknik direktörlük keyfi yaşatan ve SEGA tarafından dağıtımcılığı üstlenen Football Manager 2018 karşınızda.

Toplamda 50 ülke ve dünyanın en büyük spor kulüplerini bünyesinde barındıran Football Manager 2018 yepyeni özellikleriyle sevenlerine çok daha keyifli bir teknik direktörlük deneyimi sunuyor.

Bu yenilenen ve geliştirilen haliyle bakalım bizleri neler bekliyor?

Karşımıza çıkan bu yeni oyunla birlikte artık, hangi oyuncuyu satıp, hangi oyuncuyu satın alacağımızdan, bütçe yönetiminden, taktiksel yönetime kadar her şey bizim elimizde. Dolayısıyla bu durum bizlere çok daha kapsamlı ve çok daha gerçekçi bir deneyim sunuyor. Tabii yenilikler bunlarla da sınırlı değil. Artık taktiklerinizi oyuncularına göre oluşturabilir, hatta oyuncularınızı kendi bakış açınıza göre eğitebilirsiniz. Artık oyuncularınızın ruhsal durumları da takımınıza etki edecek düzeyde. Bu demek oluyor ki, yedeğe aldığınız bir oyuncunuzun ya da maçta sakatlık yaşayan bir oyuncunuzun ruhsal çöküntüsü takımınıza komple etki edebilir. Ya da arka arkaya yaşadığınız mağlubiyetler takımınızda motivasyon kaybı yaratacağı gibi, alacağınız galibiyet serisi de takımınızın performansını bir o kadar yükseltecektir.

Football Manager 2018, biz menajerlik severler için gerçekten de eşsiz bir fırsat.

Bol galibiyetli maçlar dileriz.

Video


Football Manager 2018 Steam Gift

Top
instagram şifresiz beğeni
Metin2 PvP Ekle